30 March 2019

    Intermediate A
  • AFC Silverwood 0 - 3 Bourneview Mill
  • Banbridge Rangers 3 - 2 Tandragee Rovers
  • Laurelvale 4 - 4 Fivemiletown United
  • Moneyslane 1 - 0 St Marys
  • Richhill AFC 1 - 3 Crewe United
  • Windmill Stars 1 - 2 Hanover


  • Intermediate B
  • Dungannon Tigers 0 - 5 Oxford Sunnyside
  • Lurgan Town 2 - 0 Dromore Amateurs
  • Seagoe 2 - 2 Seapatrick


  • Division 1
  • Armagh Celtic 2 - 3 Glenavy
  • Ballyoran 3 - 3 Caledon Rovers
  • Coalisland Athletic 4 - 0 Red Star
  • Keady Celtic 0 - 7 Sandy Hill
  • Newmills 0 - 2 Ambassadors
  • Portadown BBOB 1 - 2 Lurgan BBOB


  • Division 2
  • Banbridge YCOB 2 - 2 Ballymacash YM
  • Donacloney 1 - 2 Scarva Rangers
  • Hillsborough Boys 6 - 0 Knockmenagh Swifts
  • West End Hibs 3 - 1 White City


  • Division 3
  • Armagh Blues 6 - 2 Magheralin Village
  • Ballyvea 4 - 1 Glenavy Youth
  • Damolly 3 - 4 Armagh Rovers
  • Moira Albion 3 - 3 Dungannon Rovers
  • The Dons 1 - 3 Tollymore United


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves 4 - 2 Rathfriland Rangers Reserves
  • St Marys Reserves 1 - 2 Moneyslane Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 0 - 0 Banbridge Town Reserves


  • Reserve 1
  • Craigavon City Reserves 4 - 0 Banbridge Rangers Reserves
  • Seapatrick Reserves 1 - 6 Hill Street Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 5 - 0 Lurgan BBOB Reserves
  • Bourneview Mill Reserves 3 - 2 Laurelvale Reserves
  • Tullyvallen Reserves 1 - 3 Oxford Sunnyside Reserves


  • Reserve 3
  • Ballymacash YM Reserves 1 - 2 Newmills Reserves
  • Goodyear Reserves 6 - 0 Moneyslane Swifts
  • Rathfriland Swifts 1 - 1 Seagoe Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 2 - 1 Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Dromore Amateurs Reserves 1 - 1 Annalong Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 7 - 3 Derryhirk United Reserves


  • Marshall Cup Quarter Final
  • Hill Street 4 - 0 Rectory Rangers
  • Valley Rangers 2 - 0 Ballymacash Rangers


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Semi Final
  • Coagh United Reserves 0 - 2 Hanover Reserves
  • Dollingstown Reserves 1 - 0 Dungannon Tigers Reserves


  • O'Hara Cup Round 4
  • Caledon Rovers Reserves 2 - 0 Windmill Stars Reserves



  • 29 March 2019

    Beckett Cup Final
  • Annalong 2 - 1 Gilford Crusaders



  • 23 March 2019

    Intermediate A
  • AFC Silverwood 0 - 7 Tandragee Rovers
  • Bourneview Mill 3 - 4 Valley Rangers
  • Fivemiletown United 2 - 2 Ballymacash Rangers
  • Laurelvale 0 - 2 Crewe United
  • Richhill AFC 0 - 3 Banbridge Rangers
  • St Marys 0 - 4 Hanover
  • Windmill Stars 1 - 0 Moneyslane


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 2 - 3 Tullyvallen
  • Craigavon City 2 - 4 Dungannon Tigers
  • Dromore Amateurs 0 - 2 Oxford Sunnyside
  • Lurgan Town 1 - 1 Rectory Rangers
  • Markethill Swifts 2 - 2 Seagoe
  • Seapatrick 1 - 3 Lower Maze


  • Division 1
  • Ambassadors 2 - 2 Glenavy
  • Armagh Celtic 0 - 1 Coalisland Athletic
  • Ballyoran 1 - 1 Newmills
  • Hill Street 7 - 2 Lurgan BBOB
  • Keady Celtic 1 - 4 Red Star
  • Sandy Hill 0 - 1 Caledon Rovers


  • Division 2
  • Ballymacash YM 7 - 2 White City
  • Derryhirk United 2 - 4 West End Hibs
  • Donacloney P-P Banbridge YCOB
  • Scarva Rangers 1 - 1 Hillsborough Boys


  • Division 3
  • Ballyvea 3 - 2 Armagh Blues
  • Glenavy Youth 2 - 5 Gilford Crusaders
  • Magheralin Village 2 - 0 Damolly
  • Moira Albion 5 - 3 Armagh Rovers
  • The Dons 2 - 4 Annalong
  • Tollymore United 4 - 0 Dungannon Rovers


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves 0 - 2 Coagh United Reserves
  • Banbridge Town Reserves 0 - 2 Dollingstown Reserves
  • Hanover Reserves 1 - 0 Lurgan Town Reserves
  • Moneyslane Reserves 0 - 1 Rathfriland Rangers Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 6 - 3 St Marys Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 4 - 0 Seapatrick Reserves
  • Banbridge Rangers Reserves 4 - 2 Richhill AFC Reserves
  • Windmill Stars Reserves 3 - 1 Rectory Rangers Reserves


  • Reserve 2
  • Banbridge YCOB Reserves 2 - 2 Oxford Sunnyside Reserves
  • Laurelvale Reserves 5 - 0 Lower Maze Reserves
  • Lurgan BBOB Reserves 1 - 2 Glenavy Reserves
  • Tullyvallen Reserves 4 - 1 Ambassadors Reserves


  • Reserve 3
  • Crewe United Reserves v Goodyear Reserves
  • Red Star Reserves 0 - 7 Caledon Rovers Reserves
  • Seagoe Reserves 5 - 3 Ballymacash YM Reserves


  • Reserve 4
  • Annalong Reserves 3 - 1 Armagh Blues Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 2 - 2 Dromore Amateurs Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves 3 - 0 Moira Albion Reserves


  • Mid Ulster League Cup Round 3
  • Newmills Reserves 0 - 5 Rathfriland Swifts



  • 20 March 2019

    Reserve Championship
  • Valley Rangers Reserves 4 - 3 Moneyslane Reserves



  • 19 March 2019

    Intermediate A
  • Crewe United 2 - 5 Banbridge Rangers



  • 16 March 2019

    Intermediate A
  • Bourneview Mill P-P Crewe United


  • Division 1
  • Hill Street 2 - 2 Portadown BBOB


  • Division 3
  • Annalong P-P Tollymore United


  • Reserve Championship
  • Tandragee Rovers Reserves P-P Moneyslane Reserves



  • 09 March 2019

    Intermediate A
  • Crewe United 2 - 1 St Marys
  • Fivemiletown United P-P Ballymacash Rangers
  • Hanover 2 - 1 Moneyslane
  • Richhill AFC 1 - 1 Laurelvale
  • Tandragee Rovers P-P Windmill Stars
  • Valley Rangers 2 - 1 Bourneview Mill


  • Intermediate B
  • Dungannon Tigers 0 - 5 Dromore Amateurs
  • Lower Maze 0 - 3 Markethill Swifts
  • Rectory Rangers 6 - 2 Broomhedge Maghaberry
  • Seagoe P-P Craigavon City
  • Tullyvallen 4 - 2 Seapatrick


  • Division 1
  • Armagh Celtic P-P Newmills
  • Ballyoran 2 - 1 Portadown BBOB
  • Coalisland Athletic 2 - 0 Glenavy
  • Keady Celtic P-P Hill Street
  • Red Star P-P Lurgan BBOB
  • Sandy Hill 1 - 2 Ambassadors


  • Division 2
  • Banbridge YCOB 4 - 3 United LT
  • Donacloney P-P Goodyear
  • Knockmenagh Swifts P-P Derryhirk United
  • West End Hibs P-P White City


  • Division 3
  • Armagh Rovers P-P Damolly
  • Dungannon Rovers 0 - 4 Armagh Blues
  • Gilford Crusaders 2 - 2 Ballyvea
  • Glenavy Youth 3 - 0 Magheralin Village
  • Tollymore United 2 - 2 Moira Albion


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves P-P Rathfriland Rangers Reserves
  • Banbridge Town Reserves 0 - 1 Valley Rangers Reserves
  • Coagh United Reserves 5 - 4 St Marys Reserves
  • Moneyslane Reserves 4 - 2 Hanover Reserves


  • Reserve 1
  • Craigavon City Reserves 3 - 0 Rectory Rangers Reserves
  • Hill Street Reserves 10 - 1 Vallley Rangers Swifts
  • Markethill Swifts Reserves 1 - 5 Richhill AFC Reserves


  • Reserve 2
  • Bourneview Mill Reserves P-P Tullyvallen Reserves
  • Lurgan BBOB Reserves P-P Glenavy Reserves
  • Portadown BBOB Reserves P-P Ambassadors Reserves


  • Reserve 3
  • Donacloney Reserves 0 - 5 Goodyear Reserves
  • Moneyslane Swifts 2 - 1 Red Star Reserves
  • Newmills Reserves 1 - 7 Caledon Rovers Reserves
  • Seagoe Reserves P-P Crewe United Reserves


  • Reserve 4
  • Dromore Amateurs Reserves P-P Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Lurgan Town Swifts 6 - 1 Armagh Blues Reserves
  • Moira Albion Reserves P-P Annalong Reserves
  • Scarva Rangers Reserves P-P Gilford Crusaders Reserves


  • Marshall Cup Round 4
  • Annalong 2 - 0 Caledon Rovers


  • Foster Cup Semi Final
  • Ballymacash YM 1 - 1 Hillsborough Boys (Hillsborough won 4-3 on penalties)


  • Wilmor Johnston Memorial Cup Round 3
  • Laurelvale Reserves 1 - 5 Dungannon Tigers Reserves


  • Intermediate Cup Quarter Final
  • Banbridge Rangers 3 - 1 Dollingstown
  • Queens University 5 - 0 Lurgan Town



  • 08 March 2019

    Reserve Championship
  • Annagh United Strollers 4 - 6 Dollingstown Reserves



  • 07 March 2019

    Reserve Championship
  • Lurgan Town Reserves 4 - 1 Tandragee Rovers Reserves



  • 06 March 2019

    Mid Ulster Shield Semi Final
  • Cleary Celtic 1 - 1 Hill Street (Cleary Celtic win 4-3 on penalties)



  • 02 March 2019

    Intermediate A
  • Hanover 1 - 1 Richhill AFC
  • Moneyslane 5 - 1 Laurelvale
  • Tandragee Rovers 2 - 6 St Marys
  • Windmill Stars 4 - 0 Fivemiletown United


  • Intermediate B
  • Craigavon City 4 - 4 Dromore Amateurs
  • Oxford Sunnyside 0 - 1 Dungannon Tigers
  • Seapatrick 7 - 0 Broomhedge Maghaberry
  • Tullyvallen 0 - 2 Seagoe


  • Division 1
  • Keady Celtic 2 - 4 Newmills
  • Lurgan BBOB 4 - 5 Sandy Hill
  • Portadown BBOB 0 - 4 Coalisland Athletic
  • Red Star 1 - 1 Armagh Celtic


  • Division 2
  • Derryhirk United 1 - 3 Banbridge YCOB
  • Donacloney 1 - 7 Ballymacash YM
  • Goodyear P-P Hillsborough Boys
  • West End Hibs 2 - 1 Scarva Rangers
  • White City 1 - 4 Knockmenagh Swifts


  • Division 3
  • Armagh Blues 6 - 1 Armagh Rovers
  • Glenavy Youth 3 - 1 Dungannon Rovers
  • Magheralin Village 1 - 2 Annalong
  • Tollymore United 0 - 1 The Dons


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves P-P Annagh United Strollers
  • Coagh United Reserves 5 - 3 Dollingstown Reserves
  • Lurgan Town Reserves 3 - 3 Moneyslane Reserves
  • St Marys Reserves 0 - 3 Hanover Reserves


  • Reserve 1
  • Hill Street Reserves 8 - 1 Markethill Swifts Reserves
  • Seapatrick Reserves 1 - 1 Rectory Rangers Reserves
  • Windmill Stars Reserves 4 - 1 Craigavon City Reserves


  • Reserve 2
  • Dungannon Tigers Reserves 5 - 0 Lurgan BBOB Reserves
  • Glenavy Reserves 0 - 1 Tullyvallen Reserves
  • Lower Maze Reserves 0 - 1 Banbridge YCOB Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 2 - 2 Ambassadors Reserves


  • Reserve 3
  • Ballymacash YM Reserves 9 - 0 Moneyslane Swifts
  • Newmills Reserves P-P Crewe United Reserves
  • Seagoe Reserves P-P Rathfriland Swifts


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 7 - 0 Derryhirk United Reserves
  • Lurgan Town Swifts 4 - 1 Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Moira Albion Reserves 1 - 4 Hillsborough Boys Reserves


  • Marshall Cup Quarter Final
  • Crewe United 5 - 2 Markethill Swifts


  • Marshall Cup Round 4
  • Banbridge Rangers 2 - 0 Lurgan Town
  • Bourneview Mill 2 - 6 Hill Street


  • Alexandra Cup Semi Final
  • Ballyoran 2 - 1 Glenavy


  • O'Hara Cup Round 3
  • Dromore Amateurs Reserves 0 - 1 Laurelvale Reserves


  • O'Hara Cup Round 4
  • Scarva Rangers Reserves 1 - 6 Ballyoran Reserves