Fixtures are subject to change. All fixtures 2pm kick off unless otherwise stated.


    24 November 2018

    Round 3
  • Aghadowey 2 - 6 Hill Street
  • Annalong 2 - 3 Sporting Lisburn
  • Armagh Blues 0 - 2 Bheann Madigan
  • Dollingstown Reserves 3 - 1 Hillsborough Boys
  • FC Whiteabbey 1 - 4 Caledon Rovers
  • Moneyslane Reserves 3 - 2 Eglington
  • Rosario YC Reserves 9 - 0 Tandragee Rovers Reserves
  • Sandy Hill 0 - 4 Strathroy Harps
  • St Marys Reserves 0 - 2 NFC Kesh



  • 13 October 2018

    Round 2
  • Ballybogey 4 - 3 Scarva Rangers
  • Ballyoran 3 - 4 Bheann Madigan
  • Banbridge YCOB 0 - 1 Hill Street
  • Bangor Rangers 3 - 2 Derryhirk United
  • Caledon Rovers 4 - 2 PSNI Olympic
  • Gilford Crusaders v Rockview United (1.30pm kick off)
  • Hillsborough Boys 6 - 0 Bryansburn Rangers Reserves
  • Irvinestown Wanderers 8 - 0 Banbridge Town Reserves
  • Newbuildings United Reserves v Moneyslane Reserves (1.30pm kick off)
  • Oxford Sunnyside Reserves 0 - 1 Ballykeel
  • St James Swifts Reserves 1 - 2 Sandy Hill
  • St Marys Reserves 7 - 1 Irish Street
  • Tollymore United 1 - 4 Tandragee Rovers Reserves



  • 22 September 2018

    Round 1
  • Ballybogey 4 - 3 Goodyear
  • Ballykeel 5 - 2 Annagh United Strollers
  • Ballykelly United 6 - 1 Knockmenagh Swifts
  • Banbridge Town Reserves 1 - 0 Derriaghy CC Reserves
  • Banbridge YCOB 3 - 1 Ardstraw Reserves
  • Belfast Celtic YM 4 - 2 Hanover Reserves
  • Coagh United Reserves 1 - 4 Ahoghill Thistle
  • Craigavon City Reserves 1 - 10 Hillsborough Boys
  • Damolly 4 - 5 Newtown Forest (After extra time)
  • Derryhirk United 10 - 0 Magherafelt Reds
  • Donacloney 0 - 1 Enniskillen Athletic
  • Gilford Crusaders 3 - 1 Dromara Village Res
  • Hill Street 2 - 0 Newtownbreda
  • Islandmagee Reserves 4 - 6 Ballyoran
  • Newmills 1 - 2 Harryville Homers
  • Portadown BBOB 1 - 4 Finaghy
  • Scarva Rangers 2 - 0 Bangor Swifts Reserves
  • Shamrocks 7 - 1 Richhill AFC Reserves
  • The Dons 0 - 8 Abbeyview
  • Tollymore United 4 - 0 Orchard Farm
  • Tullans Red Star 5 - 3 Seapatrick Reserves



  • 15 September 2018

    Round 1
  • AFC Silverwood Reserves P-P Oxford Sunnyside Reserves (Oxford Sunnyside w/o)
  • Ambassadors 0 - 1 Annalong
  • Ballynure OB Reserves 9 - 0 Dromore Amateurs Reserves
  • Bheann Madigan 4 - 1 Lurgan Town Reserves
  • Coalisland Athletic 1 - 2 Kashmir
  • Cookstown Youth Reserves 3 - 11 Armagh Blues
  • Dollingstown Reserves v Dromore (1.30pm kick off)
  • Fivemiletown United Reserves 0 - 4 Sandy Hill
  • Lurgan United 0 - 3 18th Newtonabbey OB Reserves
  • Moneyslane Reserves 2 - 1 Loughridge
  • Newington Reserves 6 - 0 Lurgan BBOB
  • Rathfriland Rangers Reserves 2 - 1 Ballinamallard United Reserves
  • Rectory Rangers Reserves 0 - 2 Eglington
  • Rossowen 5 - 1 Moira Albion
  • St Marys Reserves 3 - 2 Ballymacash Rangers Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 2 - 2 Sporting Ballymoney (Tandragee won on penalties)
  • Tummery Athletic 3 - 1 Windmill Stars Reserves
  • Valley Rangers Reserves 1 - 3 Beragh Swifts
  • Villa Rovers 1 - 5 Caledon Rovers