23 April 2019

    Reserve Championship
  • Tandragee Rovers Reserves v Moneyslane Reserves (6.45pm kick off)



  • 20 April 2019

    Intermediate A
  • AFC Silverwood 1 - 8 Hanover
  • Ballymacash Rangers 3 - 4 Richhill AFC
  • Banbridge Rangers 1 - 2 St Marys
  • Bourneview Mill 2 - 3 Fivemiletown United
  • Crewe United 1 - 3 Valley Rangers
  • Tandragee Rovers 1 - 1 Windmill Stars


  • Intermediate B
  • Seapatrick 1 - 4 Seagoe


  • Division 1
  • Ambassadors 5 - 1 Caledon Rovers
  • Armagh Celtic 4 - 3 Sandy Hill
  • Hill Street 0 - 1 Coalisland Athletic
  • Keady Celtic 2 - 6 Ballyoran
  • Lurgan BBOB 0 - 3 Glenavy
  • Newmills 8 - 1 Red Star


  • Division 2
  • Ballymacash YM 2 - 2 Scarva Rangers
  • Donacloney 1 - 5 Banbridge YCOB
  • Hillsborough Boys 5 - 3 White City
  • West End Hibs 2 - 6 Derryhirk United


  • Division 3
  • Armagh Blues 4 - 3 Annalong
  • Dungannon Rovers 3 - 4 Damolly


  • Reserve Championship
  • Annagh United Strollers 0 - 7 Valley Rangers Reserves
  • Banbridge Town Reserves P-P Coagh United Reserves
  • Moneyslane Reserves 0 - 0 Ballymacash Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Craigavon City Reserves 0 - 1 Markethill Swifts Reserves
  • Richhill AFC Reserves 2 - 2 Banbridge Rangers Reserves
  • Windmill Stars Reserves 1 - 3 Seapatrick Reserves


  • Reserve 2
  • Dungannon Tigers Reserves 5 - 2 Banbridge YCOB Reserves
  • Laurelvale Reserves 4 - 2 Lurgan BBOB Reserves
  • Lower Maze Reserves 2 - 9 Tullyvallen Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 4 - 1 Bourneview Mill Reserves


  • Reserve 3
  • Caledon Rovers Reserves 2 - 1 Goodyear Reserves
  • Rathfriland Swifts 8 - 0 Red Star Reserves
  • Seagoe Reserves 1 - 0 Newmills Reserves


  • Reserve 4
  • Annalong Reserves P-P Scarva Rangers Reserves
  • Armagh Blues Reserves 2 - 0 Moira Albion Reserves
  • Dromore Amateurs Reserves 2 - 2 Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves P-P White City Reserves


  • Mid Ulster League Cup Semi Final
  • Vallley Rangers Swifts 0 - 1 Hill Street Reserves



  • 17 April 2019

    Division 1
  • Coalisland Athletic 3 - 1 Caledon Rovers


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 6 - 2 St Marys Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 1 - 2 Annagh United Strollers


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 3 - 4 Windmill Stars Reserves
  • Seapatrick Reserves 1 - 2 Richhill AFC Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 1 - 3 Bourneview Mill Reserves
  • Glenavy Reserves 0 - 1 Oxford Sunnyside Reserves
  • Laurelvale Reserves 6 - 3 Banbridge YCOB Reserves


  • Reserve 3
  • Rathfriland Swifts 2 - 5 Moneyslane Swifts
  • Seagoe Reserves 1 - 2 Crewe United Reserves


  • Reserve 4
  • Hillsborough Boys Reserves 3 - 1 Derryhirk United Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 8 - 3 Gilford Crusaders Reserves



  • 16 April 2019

    Intermediate A
  • Tandragee Rovers 0 - 0 Laurelvale
  • Windmill Stars 2 - 0 Banbridge Rangers


  • Intermediate B
  • Lurgan Town 7 - 0 Tullyvallen
  • Rectory Rangers 1 - 3 Markethill Swifts
  • Seagoe 1 - 2 Oxford Sunnyside


  • Division 1
  • Ambassadors 0 - 3 Hill Street
  • Ballyoran 2 - 5 Sandy Hill


  • Division 2
  • Banbridge YCOB 1 - 0 Scarva Rangers
  • Knockmenagh Swifts 1 - 5 Derryhirk United


  • Division 3
  • Annalong 6 - 2 Tollymore United
  • Damolly 1 - 7 Armagh Blues
  • The Dons 2 - 2 Moira Albion


  • Reserve Championship
  • Dollingstown Reserves 0 - 1 Hanover Reserves



  • 13 April 2019

    Intermediate A
  • Ballymacash Rangers 1 - 2 Hanover
  • Bourneview Mill 0 - 2 Crewe United
  • Fivemiletown United 1 - 2 Moneyslane
  • Laurelvale 4 - 1 Richhill AFC
  • Windmill Stars 2 - 0 Valley Rangers


  • Intermediate B
  • Dromore Amateurs 0 - 0 Lower Maze
  • Rectory Rangers 2 - 0 Dungannon Tigers
  • Seagoe 3 - 3 Broomhedge Maghaberry


  • Division 1
  • Ambassadors 1 - 1 Red Star
  • Armagh Celtic 2 - 1 Newmills
  • Glenavy 3 - 1 Caledon Rovers
  • Keady Celtic 0 - 5 Coalisland Athletic
  • Lurgan BBOB 2 - 5 Ballyoran


  • Division 2
  • Banbridge YCOB 2 - 1 West End Hibs
  • Donacloney 3 - 5 United LT


  • Division 3
  • Armagh Rovers 1 - 5 Gilford Crusaders
  • Ballyvea 4 - 0 Moira Albion
  • The Dons 0 - 3 Glenavy Youth
  • Tollymore United 2 - 1 Damolly


  • Reserve Championship
  • Annagh United Strollers 4 - 0 Ballymacash Rangers Reserves
  • Moneyslane Reserves 3 - 4 Coagh United Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 0 - 2 Hanover Reserves


  • Reserve 1
  • Richhill AFC Reserves 3 - 2 Markethill Swifts Reserves
  • Vallley Rangers Swifts 13 - 0 Rectory Rangers Reserves


  • Reserve 2
  • Dungannon Tigers Reserves 2 - 5 Tullyvallen Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 3 - 2 Banbridge YCOB Reserves
  • Portadown BBOB Reserves 2 - 3 Ambassadors Reserves


  • Reserve 3
  • Donacloney Reserves 0 - 4 Red Star Reserves
  • Goodyear Reserves 0 - 4 Ballymacash YM Reserves
  • Newmills Reserves v Crewe United Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 3 - 0 Dromore Amateurs Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 2 - 7 Hillsborough Boys Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 4 - 2 Broomhedge Maghaberry Reserves


  • O'Hara Cup Round 4
  • Craigavon City Reserves 6 - 2 Laurelvale Reserves


  • O'Hara Cup Semi Final
  • Caledon Rovers Reserves P-P Rathfriland Swifts



  • 12 April 2019

    Foster Cup Final
  • Hillsborough Boys 2 - 3 Derryhirk United



  • 10 April 2019

    Division 1
  • Coalisland Athletic 6 - 0 Newmills


  • Reserve Championship
  • Hanover Reserves 3 - 2 Annagh United Strollers
  • Rathfriland Rangers Reserves 3 - 1 Moneyslane Reserves


  • Reserve 1
  • Hill Street Reserves 3 - 2 Craigavon City Reserves
  • Richhill AFC Reserves 2 - 0 Seapatrick Reserves


  • Reserve 2
  • Laurelvale Reserves 3 - 1 Ambassadors Reserves
  • Lower Maze Reserves 2 - 3 Oxford Sunnyside Reserves


  • Reserve 3
  • Ballymacash YM Reserves 2 - 3 Crewe United Reserves
  • Caledon Rovers Reserves 4 - 1 Red Star Reserves


  • Reserve 4
  • Broomhedge Maghaberry Reserves 0 - 9 Dromore Amateurs Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 1 - 2 Lurgan Town Swifts



  • 09 April 2019

    Intermediate A
  • Bourneview Mill 0 - 5 Hanover


  • Intermediate B
  • Lower Maze 5 - 0 Broomhedge Maghaberry
  • Seagoe 5 - 2 Craigavon City


  • Division 1
  • Ballyoran 0 - 2 Ambassadors
  • Caledon Rovers 0 - 1 Sandy Hill
  • Hill Street 7 - 1 Glenavy
  • Red Star 2 - 6 Keady Celtic


  • Division 3
  • Annalong v Tollymore United (6.30pm kick off)
  • Armagh Rovers 2 - 0 Damolly


  • Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 3 - 2 Tandragee Rovers Reserves
  • Dollingstown Reserves 4 - 2 St Marys Reserves


  • Reserve 1
  • Markethill Swifts Reserves 1 - 2 Windmill Stars Reserves


  • Reserve 2
  • Portadown BBOB Reserves 1 - 6 Dungannon Tigers Reserves



  • 06 April 2019

    Intermediate A
  • AFC Silverwood 0 - 6 Valley Rangers
  • Bourneview Mill 2 - 3 Richhill AFC
  • Crewe United 3 - 1 Ballymacash Rangers
  • Fivemiletown United 1 - 1 Hanover
  • Moneyslane 1 - 3 Tandragee Rovers
  • St Marys 1 - 5 Laurelvale


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 1 - 8 Lurgan Town
  • Lower Maze 4 - 2 Dungannon Tigers
  • Seagoe 3 - 1 Tullyvallen
  • Seapatrick 2 - 3 Markethill Swifts


  • Division 1
  • Ambassadors 5 - 0 Keady Celtic
  • Armagh Celtic P-P Sandy Hill
  • Caledon Rovers 1 - 4 Newmills
  • Hill Street 5 - 2 Red Star
  • Lurgan BBOB 0 - 7 Coalisland Athletic
  • Portadown BBOB 1 - 3 Ballyoran


  • Division 2
  • Ballymacash YM 5 - 1 Knockmenagh Swifts
  • Derryhirk United P-P Goodyear
  • White City 0 - 2 United LT
  • White City 3 - 2 Donacloney


  • Division 3
  • Dungannon Rovers 3 - 2 Gilford Crusaders
  • The Dons 0 - 3 Ballyvea


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves 4 - 2 Moneyslane Reserves
  • Dollingstown Reserves 5 - 0 Lurgan Town Reserves
  • Hanover Reserves 5 - 0 Banbridge Town Reserves
  • St Marys Reserves 2 - 1 Annagh United Strollers
  • Tandragee Rovers Reserves 4 - 1 Coagh United Reserves
  • Valley Rangers Reserves 4 - 1 Rathfriland Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Craigavon City Reserves 3 - 4 Ballyoran Reserves
  • Richhill AFC Reserves 3 - 3 Vallley Rangers Swifts


  • Reserve 2
  • Banbridge YCOB Reserves 2 - 2 Tullyvallen Reserves
  • Bourneview Mill Reserves 1 - 0 Oxford Sunnyside Reserves
  • Dungannon Tigers Reserves 2 - 0 Glenavy Reserves
  • Laurelvale Reserves 11 - 1 Portadown BBOB Reserves


  • Reserve 3
  • Donacloney Reserves 2 - 10 Caledon Rovers Reserves
  • Newmills Reserves 1 - 4 Crewe United Reserves
  • Red Star Reserves P-P Ballymacash YM Reserves
  • Seagoe Reserves P-P Goodyear Reserves


  • Reserve 4
  • Armagh Blues Reserves 5 - 1 Hillsborough Boys Reserves
  • Derryhirk United Reserves 1 - 1 Annalong Reserves
  • Dromore Amateurs Reserves 5 - 0 White City Reserves
  • Lurgan Town Swifts 10 - 2 Gilford Crusaders Reserves


  • Marshall Cup Quarter Final
  • Banbridge Rangers 5 - 3 Annalong


  • Alan Wilson Cup Semi Final
  • Oxford Sunnyside 3 - 0 Rectory Rangers


  • Mid Ulster League Cup Semi Final
  • Rathfriland Swifts 1 - 0 Scarva Rangers Reserves



  • 05 April 2019

    Reserve 1
  • Banbridge Rangers Reserves 1 - 2 Windmill Stars Reserves



  • 03 April 2019

    Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 3 - 1 Lower Maze Reserves