25 September 2021

    Intermediate A
  • Bourneview Mill v Rectory Rangers
  • Valley Rangers v Richhill AFC


  • Intermediate B
  • Ambassadors v AFC Craigavon
  • Broomhedge Maghaberry 0 - 3 Seagoe
  • Dromore Amateurs 1 - 1 Dungannon Tigers
  • Tullyvallen v Seapatrick


  • Division 1
  • Coalisland Athletic v Banbridge YCOB
  • Glenavy v Derryhirk United
  • Lurgan BBOB v Sandy Hill


  • Division 2
  • Armagh Blues v Donacloney
  • Armagh Celtic 2 - 3 Goodyear
  • Hillsborough Boys 8 - 0 Gilford Crusaders
  • Keady Celtic 8 - 0 West End Hibs
  • Moira Albion 3 - 3 United LT
  • Red Star 4 - 4 Scarva Rangers


  • Division 3
  • Bessbrook United v Riverdale
  • Dungannon Rovers 2 - 2 Lisburn Youth
  • Magheralin Village 2 - 3 Castlecaulfield
  • Tollymore United 1 - 3 FC Mindwell


  • Reserve Championship
  • Ballymacash Rangers Reserves v Coagh United Reserves
  • Moneyslane Reserves 2 - 4 Rathfriland Rangers Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 2 - 5 Valley Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 1 - 1 Craigavon City Reserves
  • Hill Street Reserves 0 - 5 Oxford Sunnyside Reserves
  • Rectory Rangers Reserves v Bourneview Mill Reserves


  • Reserve 2
  • Hillsborough Boys Reserves v Vallley Rangers Swifts
  • Rathfriland Swifts v Glenavy Reserves
  • Seapatrick Reserves v Tullyvallen Reserves (St Patrick's HS)


  • Reserve 3
  • AFC Craigavon Reserves 4 - 0 Armagh Blues Reserves
  • Gilford Crusaders Reserves 1 - 2 Lurgan BBOB Reserves
  • Newmills Reserves 1 - 2 Dromore Amateurs Reserves
  • Scarva Rangers Reserves v Derryhirk United Reserves


  • Reserve 4
  • Annalong Reserves v Loughshore United Reserves
  • Castlecaulfield Reserves v Ballymacash Rangers Swifts
  • Donacloney Reserves v Magheralin Village Reserves
  • Lisburn Youth Reserves v Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Moira Albion Reserves v The Dons Reserves


  • Marshall Cup Round 1
  • Dollingstown Reserves v Annagh United Reserves


  • O'Hara Cup Round 1
  • Goodyear Reserves v Dungannon Tigers Reserves
  • Laurelvale Reserves v Markethill Swifts Reserves
  • Richhill AFC Reserves 9 - 0 Ambassadors Reserves


  • Irish Cup Round 2
  • Aquinas v Crewe United (1.30pm kick off)
  • Banbridge Rangers v Desertmartin (1.30pm kick off)
  • Bangor Amateurs v Windmill Stars (1.30pm kick off)
  • Coagh United v Ballymacash Rangers (1.30pm kick off)
  • Craigavon City v Dromora Village (1.30pm kick off)
  • Drumaness Mills v Fivemiletown United (1.30pm kick off)
  • Dunloy v Markethill Swifts (1.30pm kick off)
  • Hanover v Tandragee Rovers (1.30pm kick off)
  • Lower Maze 6 - 2 Laurelvale (1.30pm kick off)
  • Oxford Sunnyside v Chimney Corner (1.30pm kick off)
  • St Marys v Dunmurry YM (1.30pm kick off)


  • Mid Ulster Shield Round 1
  • Ballyoran 3 - 1 Newmills (2pm kick off)
  • Damolly 1 - 5 Hill Street (2pm kick off)
  • Killymoon Rangers v Lurgan Celtic (2pm kick off)
  • Milburn United v Seagoe Reserves (2pm kick off)
  • Portadown BBOB 6 - 0 Armagh City Reserves (2pm kick off)



  • 24 September 2021

    Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves 0 - 5 Hanover Reserves


  • Reserve 1
  • Crewe United Reserves 5 - 3 Banbridge Rangers Reserves



  • 21 September 2021

    Intermediate A
  • Valley Rangers 5 - 2 Moneyslane


  • Mid Ulster Cup Round 1
  • Glenavon 0 - 1 Hanover



  • 18 September 2021

    Intermediate A
  • Bourneview Mill 1 - 1 Banbridge Rangers
  • Fivemiletown United 5 - 4 Markethill Swifts
  • Laurelvale 2 - 2 Valley Rangers
  • Rectory Rangers 0 - 4 Oxford Sunnyside


  • Intermediate B
  • Ambassadors 2 - 2 Dromore Amateurs
  • Craigavon City 3 - 0 AFC Craigavon
  • Lower Maze 4 - 1 Lurgan Town
  • Seapatrick 1 - 1 Seagoe
  • Tullyvallen 8 - 3 Broomhedge Maghaberry


  • Division 1
  • Derryhirk United 1 - 9 Caledon Rovers
  • Hill Street 5 - 0 Sandy Hill
  • Newmills 10 - 0 Glenavy


  • Division 2
  • Armagh Blues 3 - 1 Goodyear
  • Ballyvea 5 - 4 Red Star
  • Gilford Crusaders 5 - 7 Armagh Celtic
  • United LT 1 - 2 Keady Celtic
  • West End Hibs 3 - 3 Glenavy Youth


  • Division 3
  • Castlecaulfield 1 - 2 FC Mindwell
  • Dungannon Rovers 1 - 4 FC United Lisburn
  • Lisburn Youth 2 - 1 Loughshore United
  • Riverdale 3 - 4 Magheralin Village


  • Reserve Championship
  • Dollingstown Reserves P-P Armagh City Reserves
  • Rathfriland Rangers Reserves 1 - 3 Annagh United Reserves
  • St Marys Reserves 0 - 10 Ballymacash Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Crewe United Reserves P-P Hill Street Reserves
  • Markethill Swifts Reserves 2 - 2 Dungannon Tigers Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves 1 - 6 Lower Maze Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves 4 - 1 Tullyvallen Reserves
  • Lurgan Town Swifts 0 - 2 Laurelvale Reserves


  • Reserve 3
  • Dromore Amateurs Reserves 1 - 0 Derryhirk United Reserves
  • Goodyear Reserves P-P Lurgan BBOB Reserves
  • Seagoe Reserves 0 - 1 Newmills Reserves


  • Reserve 4
  • Broomhedge Maghaberry Reserves P-P Annalong Reserves
  • Loughshore United Reserves 1 - 1 Castlecaulfield Reserves
  • Magheralin Village Reserves P-P The Dons Reserves


  • Premier Cup Round 1
  • Ballymacash Rangers P-P Crewe United
  • Moneyslane 3 - 3 St Marys (St Mary's won 5-4 on penalties )
  • Tandragee Rovers 3 - 3 Hanover (Hanover won 4-3 on penalties )


  • O'Hara Cup Round 1
  • Ballyoran Reserves 8 - 1 Gilford Crusaders Reserves
  • Banbridge Rangers Reserves 5 - 0 Armagh Blues Reserves
  • Caledon Rovers Reserves 6 - 2 Glenavy Youth Reserves
  • Glenavy Reserves 1 - 3 Bourneview Mill Reserves
  • Hanover Reserves 8 - 2 Portadown BBOB Reserves
  • Lurgan Town Reserves 3 - 0 AFC Craigavon Reserves
  • Seapatrick Reserves 6 - 0 Donacloney Reserves


  • Junior Cup Round 1
  • All Saints OB 11 - 0 Donacloney
  • Annalong P-P Randalstown Ramblers
  • Ballyoran 7 - 1 Damolly
  • Bessbrook United 4 - 0 Moneyslane Reserves
  • Clough Rangers v Sandy Hill (1.30pm kick off)
  • Coagh United Reserves 3 - 4 Kircubbin
  • Coalisland Athletic 2 - 2 Aquinas Reserves (Coalisland won 4-3 on penalties )
  • Ford 6 - 2 Tandragee Rovers Reserves
  • Lurgan BBOB 1 - 0 Shankill United Reserves
  • Lurgan Celtic 4 - 4 Roe Valley (Roe Valley won 5-4 on penalties )
  • Moira Albion 4 - 1 Clough Mills (After extra time)
  • Oxford Sunnyside Reserves 3 - 3 Killough (Killough won 5-4 on penalties )
  • Portadown BBOB 5 - 0 Magherafelt Reds
  • Richhill AFC Reserves 8 - 0 Mossley
  • Scarva Rangers P-P Newcastle Swifts (Newcastle Swifts withdrew)
  • The Dons 3 - 1 Ballynure OB Reserves
  • Tollymore United 3 - 1 Banbridge YCOB
  • Valley Rangers Reserves 4 - 4 Hillsborough Boys (Valley Rangers won 4-1 on penalties )
  • Wakehurst Youth 3 - 5 Craigavon City Reserves



  • 17 September 2021

    Reserve 2
  • Vallley Rangers Swifts 5 - 0 Rathfriland Swifts


  • Reserve 4
  • Ballymacash Rangers Swifts 4 - 1 Moira Albion Reserves



  • 11 September 2021

    Intermediate A
  • Hanover 0 - 3 Ballymacash Rangers
  • Laurelvale 3 - 2 Markethill Swifts


  • Intermediate B
  • Dungannon Tigers P-P Broomhedge Maghaberry


  • Division 1
  • Banbridge YCOB 0 - 6 Newmills
  • Caledon Rovers 3 - 2 Annalong
  • Lurgan BBOB 4 - 4 Glenavy
  • Portadown BBOB 2 - 2 Coalisland Athletic


  • Division 2
  • Donacloney P-P West End Hibs
  • Gilford Crusaders 3 - 6 Ballyvea
  • Glenavy Youth 4 - 5 Keady Celtic
  • Moira Albion 0 - 3 Hillsborough Boys
  • United LT 1 - 11 Scarva Rangers


  • Division 3
  • Bessbrook United 1 - 1 The Dons
  • FC United Lisburn 1 - 1 Lisburn Youth
  • Tollymore United 4 - 1 Loughshore United


  • Reserve Championship
  • Coagh United Reserves P-P Moneyslane Reserves


  • Reserve 1
  • Bourneview Mill Reserves P-P Ballyoran Reserves
  • Craigavon City Reserves P-P Oxford Sunnyside Reserves
  • Richhill AFC Reserves P-P Dungannon Tigers Reserves


  • Reserve 2
  • Ambassadors Reserves P-P Laurelvale Reserves
  • Glenavy Reserves P-P Caledon Rovers Reserves
  • Hillsborough Boys Reserves 3 - 7 Seapatrick Reserves
  • Lower Maze Reserves P-P Rathfriland Swifts
  • Lurgan Town Swifts P-P Vallley Rangers Swifts


  • Reserve 3
  • Derryhirk United Reserves P-P Armagh Blues Reserves
  • Newmills Reserves P-P Goodyear Reserves
  • Scarva Rangers Reserves P-P Portadown BBOB Reserves
  • Seagoe Reserves P-P Gilford Crusaders Reserves


  • Reserve 4
  • Ballymacash Rangers Swifts P-P Donacloney Reserves
  • Lisburn Youth Reserves P-P Loughshore United Reserves
  • The Dons Reserves P-P Glenavy Youth Reserves


  • O'Hara Cup Round 1
  • Annalong Reserves 3 - 1 Broomhedge Maghaberry Reserves
  • Rectory Rangers Reserves 3 - 1 Castlecaulfield Reserves
  • Tullyvallen Reserves 0 - 0 Dromore Amateurs Reserves (Dromore Amateurs won 3-1 on penalties)
  • Valley Rangers Reserves P-P Moira Albion Reserves


  • Bob Radcliffe Cup Round 1
  • AFC Craigavon 0 - 6 St Marys
  • Ambassadors 2 - 1 Seapatrick
  • Armagh City 4 - 1 Valley Rangers
  • Banbridge Rangers 4 - 2 Bourneview Mill
  • Banbridge Town 5 - 0 Lurgan Town
  • Cookstown Athletic 0 - 3 Fivemiletown United
  • Cookstown RBL 0 - 2 Richhill AFC
  • Dollingstown 5 - 0 Tullyvallen
  • Dromore Amateurs 4 - 3 Loughgall U20s
  • Moneyslane 3 - 3 Seagoe
  • Oxford Sunnyside 6 - 2 Craigavon City
  • Portadown U20s 3 - 2 Newry City U20s
  • Rectory Rangers 3 - 0 Warrenpoint Town U20s
  • Tandragee Rovers 3 - 4 Glenavon U20s
  • Windmill Stars 0 - 1 Dungannon Swifts U20s


  • Junior Cup Round 1
  • AFC Craigavon Reserves 4 - 2 St Marys Reserves
  • Annagh United Reserves 1 - 2 Belfast Celtic Reserves
  • Armagh Blues 1 - 2 Limavady United U20s
  • Articlave 2 - 3 Magheralin Village
  • Banbridge Rangers Reserves 0 - 5 Derrychara United
  • Crewe United Reserves 7 - 0 Newington Rangers
  • Draperstown Celtic 6 - 0 Hanover Reserves
  • Glenshane Athletic 0 - 4 Hill Street
  • Lurgan Town Reserves 2 - 1 Dollingstown Reserves
  • Markethill Swifts Reserves 1 - 2 Goodyear (AET)
  • Rathcoole 8 - 0 FC Mindwell
  • Rathfriland Rangers Reserves 0 - 4 Finaghy
  • Red Star 4 - 5 Lower Shankill OB
  • Suffock Swifts v Ballymacash Rangers Reserves (1.30pm kick off)



  • 10 September 2021

    Reserve Championship
  • Armagh City Reserves v Banbridge Town Reserves (8.15pm kick off)



  • 07 September 2021

    Mid Ulster Cup Round 1
  • Annagh United 2 - 1 Rectory Rangers
  • Armagh City 4 - 2 Markethill Swifts
  • Dungannon Swifts 6 - 0 Moneyslane
  • Loughgall 4 - 0 Tandragee Rovers
  • Newry City AFC P-P Oxford Sunnyside (Oxford Sunnyside withdrew)
  • Portadown 2 - 0 Dollingstown
  • Warrenpoint Town 1 - 0 Banbridge Town



  • 04 September 2021

    Intermediate A
  • Banbridge Rangers 1 - 1 Oxford Sunnyside
  • Bourneview Mill 3 - 0 Moneyslane
  • Fivemiletown United 0 - 1 Crewe United
  • Richhill AFC 4 - 0 Rectory Rangers
  • Valley Rangers 2 - 5 Ballymacash Rangers
  • Windmill Stars 3 - 1 Laurelvale


  • Intermediate B
  • Broomhedge Maghaberry 5 - 0 AFC Craigavon
  • Dromore Amateurs 2 - 4 Tullyvallen
  • Dungannon Tigers 2 - 3 Seapatrick
  • Lurgan Town 3 - 1 Craigavon City


  • Division 1
  • Annalong 3 - 1 Coalisland Athletic
  • Glenavy 0 - 6 Ballyoran
  • Hill Street P-P Banbridge YCOB
  • Lurgan BBOB 4 - 1 Caledon Rovers
  • Newmills 13 - 1 Derryhirk United
  • Sandy Hill 1 - 1 Portadown BBOB


  • Division 2
  • Glenavy Youth 2 - 3 Scarva Rangers
  • Goodyear 6 - 3 Gilford Crusaders
  • Keady Celtic 6 - 0 Donacloney
  • Moira Albion 1 - 2 Ballyvea


  • Division 3
  • FC United Lisburn 4 - 0 Riverdale
  • Lurgan Celtic 7 - 2 Damolly
  • Magheralin Village 1 - 2 Tollymore United


  • Reserve Championship
  • Coagh United Reserves 2 - 3 Valley Rangers Reserves
  • Hanover Reserves 4 - 1 Annagh United Reserves
  • Moneyslane Reserves 1 - 3 Dollingstown Reserves
  • Rathfriland Rangers Reserves 1 - 0 St Marys Reserves
  • Tandragee Rovers Reserves 2 - 0 Lurgan Town Reserves


  • Reserve 1
  • Ballyoran Reserves 5 - 0 Dungannon Tigers Reserves
  • Craigavon City Reserves 1 - 3 Hill Street Reserves
  • Oxford Sunnyside Reserves 3 - 0 Bourneview Mill Reserves
  • Rectory Rangers Reserves 2 - 2 Richhill AFC Reserves


  • Reserve 2
  • Caledon Rovers Reserves 2 - 6 Lower Maze Reserves
  • Glenavy Reserves 2 - 2 Rathfriland Swifts
  • Laurelvale Reserves 0 - 5 Hillsborough Boys Reserves
  • Seapatrick Reserves 5 - 1 Lurgan Town Swifts
  • Tullyvallen Reserves 3 - 1 Vallley Rangers Swifts


  • Reserve 3
  • AFC Craigavon Reserves 0 - 0 Goodyear Reserves
  • Derryhirk United Reserves 0 - 10 Newmills Reserves
  • Portadown BBOB Reserves 5 - 1 Gilford Crusaders Reserves
  • Scarva Rangers Reserves 4 - 1 Dromore Amateurs Reserves
  • Seagoe Reserves 4 - 2 Lurgan BBOB Reserves


  • Reserve 4
  • Ballymacash Rangers Swifts 11 - 0 Loughshore United Reserves
  • Castlecaulfield Reserves 2 - 1 Magheralin Village Reserves
  • Donacloney Reserves 0 - 0 Moira Albion Reserves
  • Lisburn Youth Reserves 2 - 2 Glenavy Youth Reserves
  • The Dons Reserves 5 - 1 Broomhedge Maghaberry Reserves


  • Marshall Cup Round 1
  • Armagh Celtic 2 - 0 Red Star
  • Bessbrook United 6 - 1 United LT
  • Dungannon Rovers 1 - 3 Armagh City Reserves
  • Hillsborough Boys 3 - 1 The Dons
  • Loughshore United 1 - 4 Lisburn Youth
  • West End Hibs 5 - 1 Castlecaulfield


  • Bob Radcliffe Cup Preliminary Round 1
  • Hanover 0 - 1 Tandragee Rovers (After extra time )



  • 03 September 2021

    Reserve Championship
  • Banbridge Town Reserves P-P Ballymacash Rangers Reserves


  • Reserve 1
  • Crewe United Reserves P-P Banbridge Rangers Reserves